Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani në Gjevgjeli

As


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Benz plus


 • Adresa: Metodija Andonov çento, f.Mrzenci 15
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7625 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bis


 • Adresa: Vanço Përke 41
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bush 13-233


 • Adresa: Risto Bojmajliev, f.Negorci 6
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7623 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hit 13-548


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 17
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Master kompani 13-531


 • Adresa: Risto Çavdarov 25
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Acko


 • Adresa: Goce Dellçev f.Bogorodicë 92
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafirov plus


 • Adresa: Risto Shukllev 15
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 39 | | | веќе видена

Европскиот статистички центар објави дека во текот на 2021 година, во Европската унија биле вработени 11,3 милиони луѓе, во економски активности поврзани со ...
сите 13 | | | веќе видена

Има сериозни причини зошто голем дел од работната сила во земјава посекува да работи за моќни и големи компании, и тоа главно поседувани од домашни ...
сите 22 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 22 | | | веќе видена

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj