25%попуст на обука за Автоген тренинг со биофидбек (техники за менаџирање на стрес,анксиозност и панични напади)

-25%
koha e mbetur: 12 ditët, 20:11:33
Fitoni:
25%попуст на обука за Автоген тренинг со биофидбек (техники за менаџирање на стрес,анксиозност и панични напади) Инфо: 078 263 078 as.anima2009@gmail.com
Kushtet:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 01.05.2024
Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

AS Anima - psiko wellness dhe këshillim


 • Adresa: Трајко Јовановски 52
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км

 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngHyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj