15% попуст на генерално чистење, стакла, тенди, настрешници, ролетни, тврди и меки подови

- 15%
koha e mbetur: 177 ditët, 11:51:05
Fitoni:
Со овој купон на компанијата Екстра Клининг Сервис добивате 15% попуст на: • Генерално чистење • Чистење на секаков вид стакла (достапни и недостапни) • Чистење на тенди, настрешници и ролетни • Чистење на тврди и меки подови (плочки, мермер, гранит, теписи) Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 070/616416
 • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook 
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот 
 • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата 
 • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. 
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020 
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Kushtet:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook 
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот 
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата 
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. 
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Ekstra Clining Servis

Punojmë 6 ditë në javë

 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 2/23-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510225231_59.jpg?t=true&w=300&h=300Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj