Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shërbime për tërheqje rrugore
 • Auto - moto - shoqata dhe lidhje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shërbime tërheqjeje për automobila në Gjevgjeli

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

24 orë

Slep sluzba Janko


 • Adresa: Risto Janev 27
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Влечна Служба Јанко ви обезбедува брзи, сигурни и евтини услуги за влечење и транспорт на возила во Македонија и странство. Таа е целосно осигурана фирма и работи од 2018 година. Подготвена да одговори на сите ваши итни потреби за помош на пат.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685950725_27.webp?t=true&w=300&h=300

AMD-Diço Panov


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 8
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7628 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMSM-Avto Moto Sojuz


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Bogorodicë
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7630 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jordan


 • Adresa: Bogorodica
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shlep servis Gevgelija


 • Adresa: Titogradska 42-b
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slep sluzba Mico Plus


 • Adresa: Goce Dellзev, f.Stojakovл 80
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7631 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Најуспешните жени менаџерки од земјава и регионот ќе добијат награди на манифестација што по 28. пат ја организара „Марили“. Годинава, ќе бидат наградени и ...
сите 11 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 47 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 99 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj