Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Kozmetikë - sallone
 • Berberë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone ondulimi në Veles

Astra



Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belleza


 • Adresa: Dimitar Vllahov 21
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 18:30 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beti-Eli


 • Adresa: Belgradska 56
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biliv


 • Adresa: Petre Allçev 1
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi Blu


 • Adresa: Kole Nedellkovski 3
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caci


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 97
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Div Style


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 38
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7561 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duda


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 14
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ema


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 13:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fashion


 • Adresa: Strasho Pinxhur 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

H-P


 • Adresa: Petre Prliçko 20
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:30 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janevski


 • Adresa: Maksim Gorki 10-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovanka


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 79
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:30 deri më 15:30 • Sh nga 12:00 deri më 15:30

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lala Hair


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 104-b
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lider


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 97
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MN


 • Adresa: 11 Tetori 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mario


 • Adresa: Nikolla Orovçanec p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milka



Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natasha


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 55/11
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 49 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj