Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone bukurie
 • Berberë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone ondulimi në Tetovë

Afrodita


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 220
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beyond beauty


 • Adresa: rr.101, f.Reçicë e Madhe 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DamaKategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daniella Beauty


 • Adresa: rr.160 3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv


 • Adresa: Jane Sandanski 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellena


 • Adresa: rr.121 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellina-Rll/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferdi


 • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish 40
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hair Design


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hair Studio Ibro


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 172
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hixhab


 • Adresa: Llenin 91/5
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imixh


 • Adresa: Ilindenska 9 lok.4
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Impresion


 • Adresa: Bllagoja Toska 218/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivana Bjuti Salon


 • Adresa: Marshal Tito 4
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K Bjuti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvin Bjuti


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Bjuti Centar


 • Adresa: Blagoja Toska 92
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lejdis (Lady`S)


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 141
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lola Stil


 • Adresa: Marshal Tito lok.36
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majski Cvet


 • Adresa: Blagoja Toska 214
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 49 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 49 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj