Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Kozmetikë - sallone
 • Grimerë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone ondulimi në Strugë

Anna


 • Adresa: Sheshi i Revolucionit p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 15:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bibi


 • Adresa: f.Misleshevë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bube


 • Adresa: Jablanichka p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Celle Cacan


 • Adresa: Stevo Jovanoski 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 14:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diva


 • Adresa: Marshal Tito 77
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Do&Ar


 • Adresa: Kërste Misirkov p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erdo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eva-Marija


 • Adresa: Dimitar Vllahov 1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fani


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hakkan


 • Adresa: Bezisteni i qytetit bodrum
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

InfinitiKategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Dea


 • Adresa: Pablo Neruda 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lili


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 4
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Саб 13-17ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M-bjuti


 • Adresa: Dimitar Vllahov 32
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maita


 • Adresa: Adolf Ciborovski (Majka Tereza) 13-a
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mango


 • Adresa: Gjuro Sallaj p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nika


 • Adresa: Partizanska 5
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sadik


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shipo


 • Adresa: Brigadat Proletare 39
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silvana


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 70
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Повеќе од 90% од вкупната стоковна размена на земјава во 2022 година е реализирана од компании кои истовремено увезуваат и извезуваат, покажуваат дефинитивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj