Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Kozmetikë - sallone
 • Grimerë
 • Sallone bukurie
 • Berberë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone ondulimi në Prilep

Daniel


 • Adresa: Krushevska 44
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 16:00

Пауза Пон,Вто,Чет-Пет 14-16ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DejviKategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Durlano


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elita


 • Adresa: 11 Tetori 46-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ema Place


 • Adresa: Kej 1 Maji 33
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enigma


 • Adresa: Llenin 102
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:30 deri më 20:00 • Mr nga 09:30 deri më 16:00 • Sh nga 09:30 deri më 17:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13-17ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EsteraKategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eva stil in


 • Adresa: Gjorgji Abaxhiev 28
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fensi


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 71
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fesn M


 • Adresa: Borka Llevata 7
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galla Bjuti


 • Adresa: Qendra e Biznesit lok.88
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gligoroski


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gllamur


 • Adresa: Vera Ciriviri 65
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Пaуза:Пон-Пет 10-14ч Саб 10-15ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Plait


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7548 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 16:00

Пауза 14:00-17:00 часот

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gorica


 • Adresa: Andon Sllabejko 40
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilako


 • Adresa: Penka Koteska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Image


 • Adresa: Andon Sllabejko 70-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 16:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13-16ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irena


 • Adresa: Dimçe Mirceski Banjarot 23
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irina


 • Adresa: Marksova 58
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Б руто плата на административните службеници во септември 2023 година се движела од 32.892 денари за помошно-стручен административен службеник од четврто ниво ...
сите 28 | | | веќе видена

Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
сите 50 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 115 | | | веќе видена

Хрватска стана една од најпопуларните дестинации за работниците од Србија, бидејќи стана нормално, човек од Србија да работи една сезона во Хрватска, што до ...
сите 14 | | | веќе видена

На европските берзи утринава пораснаа цените на акциите, што најмногу се должи на корекцијата по минатонеделниот остар пад. Индексот STOXX 600 на водечките ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj