Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Kozmetikë - sallone
 • Grimerë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone ondulimi në Ohër

Alexandra Hair Studio


 • Adresa: bul.Turistiзka 61
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angel Beauti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ars-nova


 • Adresa: bul.Turistiçka, mini bazar Granit p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 13:00 deri më 21:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ArtistikKategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelier


 • Adresa: Dimitar Vllahov 46
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha nga 09:00 deri më 13:00 • Ma - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura Stil


 • Adresa: Dejan Vojvoda 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 13:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beleza


 • Adresa: bul.Turistiçka 44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bibi


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

E&R


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 144
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit Mari


 • Adresa: Kërste Misirkov 5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estetik


 • Adresa: QT Ohrigjanka
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Finese


 • Adresa: Partizanska 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 15:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gordana


 • Adresa: Sirma Vojvoda p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grashnica


 • Adresa: Mamut Rifat 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7512 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irena


 • Adresa: Zhivko Çingo 192
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 14:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klajd


 • Adresa: Bul.Turistiзka 3/5-3
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lavanda


 • Adresa: bul.Turistiçka 30
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lejla


 • Adresa: Dame Gruev 30
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lençe


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7512 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Комерцијална банка извести за важна ценовно чувствителна информацвија која се однесува на нивното работење. Имено, Народна банка на Македонија издала ...
сите 18 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 48 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 60 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj