Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Sallone bukurie
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sallone ondulimi në Gjevgjeli

Allbatros


 • Adresa: Mile Pecanov 2
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleksija


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 15
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ma - Sh nga 10:00 deri më 20:00 • D nga 15:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ma - Sh nga 14:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angela Belisima


 • Adresa: Marshal Tito, f.Negorcл 22
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7623 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Pllus


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 19
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellizabeti


 • Adresa: Marshal Tito 165
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivi


 • Adresa: Radovan Kovaçeviq 3
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 13:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jana


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 88
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Julija


 • Adresa: Skopska p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 19:30

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loreal plus


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 78
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maxhunkovski


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 36
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natali Trend


 • Adresa: Mareshali Tito 215
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pena


 • Adresa: Marshal Tito 106
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozi


 • Adresa: Risto Bojmajliev, f.Negorci 12
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7623 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllavica


 • Adresa: Vaso Karajanov 11
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stdio D Bjuti Rum


 • Adresa: Marshal Tito 54
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Still in hair


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 44
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Kemi


 • Adresa: Risto Bojmajliev, f.Negorci 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7623 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vladimir Suklev


 • Adresa: Pitu Guli 24
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км
 • Orari i punës: Ma - Sh nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 60 | | | веќе видена

Повеќе од 90% од вкупната стоковна размена на земјава во 2022 година е реализирана од компании кои истовремено увезуваат и извезуваат, покажуваат дефинитивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj