Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone ondulimi
 • Kozmetikë - sallone
 • Grimerë
 • Manikyr dhe pedikyr
 • Sallone bukurie
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sallone ondulimi në Manastir

Ajten


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Studio


 • Adresa: Mirka Ginova 5 lok.13
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B&B


 • Adresa: Vasko Karangelleski lam.3 kati.2 lok.44
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 16:00

Пауза 14:00-16:00 часот

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BB


 • Adresa: Dimçe Llahçanski 72
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 13:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi-aj-pi


 • Adresa: Todor Panica p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bjuti


 • Adresa: QT Sheherezada lok.3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caci


 • Adresa: QT Sheherezada
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cece


 • Adresa: f.Radnjë 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dafina


 • Adresa: Stevo Patako 22
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:30 deri më 19:30

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dea


 • Adresa: Meçkin Kamen 11
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dean


 • Adresa: Vasko Karangelleski 12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Despina


 • Adresa: Lagjja Kllanica 6-2/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Divas


 • Adresa: Stara Partizanska 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dodi LeaKategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit


 • Adresa: Bllazhe Rogozinaro 7
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estetik


 • Adresa: Ignjat Atanasovski
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fantazija


 • Adresa: Spllit 23
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fibra


 • Adresa: Hristo Uzunov 22
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogo In


 • Adresa: Petar Petroviq Njegosh 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hermanitas


 • Adresa: Car Samoil 45
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 12:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone ondulimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 61 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj