Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rrobaqepës në Ohër

Beti-artspid


 • Adresa: Partizanska 8-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esma Kjazim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

I & M


 • Adresa: QT Amam
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Пауза: Пон-Пет 15-17ч

Kategoritë:

rrobaqepës

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lister


 • Adresa: Vanço Nikolleski 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

Kategoritë:

rrobaqepës

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romina


 • Adresa: Zhelezniçka 16
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7512 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

rrobaqepës

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новата Влада ја претстави првата инвестиција вредна над 450 милиони евра. Проектот, ветерен парк на Алказар Енерџи меѓу општините Карбинци, Штип и Радовиш, се ...
сите 57 | | | веќе видена

Централната власт минатата година била најголем подмитувач на бизнисот, алармира Стопанската комора. Според податоците, на компании им биле барани пари, од ...
сите 17 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 156 | | | веќе видена

Аргентина влезе во рецесија во првиот квартал, покажаа официјалните податоци, со повисока невработеност во услови на строги политики за штедење воведени од ...
сите 39 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 34 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj