Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manikyr dhe pedikyr
 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone bukurie
 • Sallone ondulimi
 • Grimerë
 • Masazh - Sallone
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pedikyr në Manastir

Bjuti Klinik


 • Adresa: Titovelleshka 13
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodi m


 • Adresa: Dimo Haxhi Popov 2-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daniela


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) 37
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Freja


 • Adresa: Heronjtë e Popullit 17
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gord Cvet


 • Adresa: Niko Fundali 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IVA


 • Adresa: Anesti Panovski 9/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial


 • Adresa: bul.1Maji 140
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivona nails


 • Adresa: bul.1Maji 234
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Junik


 • Adresa: Skopska 15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LTD


 • Adresa: Vasko Karangelleski 97 lam.4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ludmilla


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 15/6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha , Mr , Sh nga 10:00 deri më 15:00 • Ma , Enj - Pr nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majestik


 • Adresa: Vasko Karangelleski p.n., lok.86
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon Sandra


 • Adresa: Kllanica 10/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon T i T


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41-4/73
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stilissimo


 • Adresa: Shën Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanoviq-Shpanac) 32
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Una nova


 • Adresa: Klliment Ohridski 37 kati 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vellnes


 • Adresa: Veriu dhe Jugu 19
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viki Neils


 • Adresa: Aleksandar Turunxhev 23
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viola Beauty Center


 • Adresa: Car Samoil 75
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 118 | | | веќе видена

Гранд Скопје ќе ги претстави најновите трендови и перспективи за развој на пазарот на недвижности на втората Конференција за комерцијални недвижности, која ќе ...
сите 11 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка го прошири менаџерскиот тим со двајца нови членови на Управниот одбор. Покрај Санел Кустурица како претседател на Управниот одбор и Нина ...
сите 25 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 80 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 55 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj