Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Ordinanca shëndetsore - private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Vinicë

D-r Atanasov Aleksandar


 • Adresa: Dimitar Vllahov 14
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Filipovski


 • Adresa: Kej 30 Gushti 19
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kire


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lazareva Verka


 • Adresa: Jakimovski pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lazarova


 • Adresa: Dimitar Vllahov 30
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lorenco


 • Adresa: Vanço Kitanov 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Todorova i D-r Pavlov


 • Adresa: Jakimovski pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Panovi


 • Adresa: Vanço Kitanov 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Todorov Goce


 • Adresa: f.Bllatec
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7587 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Zhaklina


 • Adresa: Ilindenska 52
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Kozma i Damjan


 • Adresa: Dimitar Vllahov 20
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çipident


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 96 | | | веќе видена

Арбериа-Десигн,компанијата на Хасим Хамзаи која е во бизнисот со учебници, печатење книги, канцелариски материјал, печатарски услуги, светлечки реклами и ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Цените на суровата нафта ослабнаа оваа недела, бидејќи очекувањата за повисоки стапки за подолго време во САД се сметаа дека ја ...
сите 71 | | | веќе видена

Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
сите 28 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj