Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Resnjë

Biser Dent


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 40
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Zhivago


 • Adresa: Toshe Milloshevski 12
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Liljana Bozhinovska


 • Adresa: Mite Bogoevski p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Ma , Enj nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Liljana Tabakovska


 • Adresa: Mite Tërpovski 8
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Пауза:Пон-Пет 14-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Orce Trajanovski


 • Adresa: Mite Bogoevski p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Ma , Enj nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ka-dent/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MM Dent


 • Adresa: 29 Nëntori 176/32
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petkovska Rumjana


 • Adresa: 29 Nëntori 244
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7529 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 88 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Рекорден пораст на трошоците за живот ја претвори Велика Британија од нација на потрошувачи во нација на штедачи, покажува ново истражување. „Бурниот период на ...
сите 47 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj