Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Ohër

Aleksandar Sovkovski


 • Adresa: Abas Emin 80-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleks dent


 • Adresa: Tode Lupeski, f.Leskoec p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BMJ


 • Adresa: bul.Turistiçka 30
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bato dent


 • Adresa: Naum Ohridski Peshtani 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7519 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City dental/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Jolevski


 • Adresa: Vanço Nikolleski 5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Mile Martin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Pipileva Zore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Veljo Ratkushinoski


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dent inn


 • Adresa: bul.Turistiçka 48
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental Protekt


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentomedika


 • Adresa: Marko Cepenkov 80-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentoria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimargo


 • Adresa: f.Orman
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimargo Dent


 • Adresa: bul.Turisticka 50/4-2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Agolli Eroll


 • Adresa: Jane Sandanski 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Anita Gllavinçeva Cvetanoska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Batkoski


 • Adresa: Marko Nestoroski 147
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Cellakoski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Ilija Mileski


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 8 kati 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 96 | | | веќе видена

Арбериа-Десигн,компанијата на Хасим Хамзаи која е во бизнисот со учебници, печатење книги, канцелариски материјал, печатарски услуги, светлечки реклами и ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Цените на суровата нафта ослабнаа оваа недела, бидејќи очекувањата за повисоки стапки за подолго време во САД се сметаа дека ја ...
сите 71 | | | веќе видена

Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
сите 28 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj