Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Kriva Pallankë

Dr. Gordana Pavllovska


 • Adresa: Ilindenska 25
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7546 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00

Пауза Пон-Пет 14-16.30ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurodent


 • Adresa: Joakim Osogovski (Marshall Tito) 37
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gokodent


 • Adresa: Joakim Osogovski (Marshall Tito) 162
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7547 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 157 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Кинескиот град Шенжен забележа најбрз раст на милионери во изминатата деценија, а тој тренд ќе продолжи и во наредните години, покажа извештајот. Шенжен ...
сите 9 | | | веќе видена

Гарантираната пензија е воведена во повеќе од 100 земји, меѓу кои две од регионот, а неодамна беше објавена и во Србија како дел од проектот „Скок во иднината ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj