Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Kavadar

Fuxhi dent


 • Adresa: 7 Shtatori 51/3
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivadent


 • Adresa: Nikolla Karev 13
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivana Viva-dent


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 11
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha , Enj - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Ma - Mr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitel Dent


 • Adresa: Cano Pop Ristov 36
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karamazov Dent


 • Adresa: bul.Maqedonia 11-a
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koli-dent


 • Adresa: Strasho Pinxhur, f.Vatasha 98
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7576 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 12:00 deri më 20:00 • Ma , Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maksident


 • Adresa: M.H.Jasmin 2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nea-Dent


 • Adresa: Llazo Micev 40
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nena-dent


 • Adresa: bul.Maqedonia 72/1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 14:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ni-Dent


 • Adresa: Ilindenska 68
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortodent-m


 • Adresa: Egejska 16
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poli Dent


 • Adresa: Ilindenska 17
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha , Enj nga 12:00 deri më 20:00 • Ma , Mr , Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnolab


 • Adresa: Leninova 25
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venus dental estetik


 • Adresa: Edvard Kardellj 17/5
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva star


 • Adresa: bul.Maqedonia 3-zh
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км
 • Orari i punës: Ha , Ma - Enj , Sh nga 09:00 deri më 16:00 • Mr , Pr nga 13:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ниска плата, лоши услови за работа, чести конфликти во работната средина. Анкетиравме неколку граѓани и тие велат дека токму ова се причините поради кои давале ...
сите 12 | | | веќе видена

Во соработка со Меѓународниот олимписки комитет и Олимпискиот ТВ сервис, технологијата на Samsung Galaxy ќе им овозможи на љубителите на спортот ширум светот ...
сите 15 | | | веќе видена

Кој вели дека е здодевно на македонскиот пазар на капитал. Нема, нема, па ќе се случи некоја блок трансакција, која и тоа како заслужува новинарско внимание и ...
сите 18 | | | веќе видена

Јавното претпријатие за државни патишта е на пиедесталот меѓу државните компании за чии позајмици државата гарантира. Имено, јавниот долг на ЈПДП од 763,7 ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj