Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Demir Hisar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Demir Hisar

Dr. Josif Radevski


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7534 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Tomevska


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7534 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Пауза Пон-Пет 12-14ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Velanov Stevçe


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7534 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Zingovski


 • Adresa: Bitollska 12-G
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Американското биро за статистика на трудот наводно, „по грешка“ ги објави податоците за инфлацијата 30 минути порано во средата, предизвикувајќи нови прашања ...
сите 61 | | | веќе видена

Веќе е кажано дека масерите во странство можат да заработат и до 7.000 евра месечно. Сепак, масажата на плажа носи и до 15.000 евра по сезона, што на многумина ...
сите 14 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 36 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj