Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca stomatologjike (dentistë) në Berovë

D-r Gabi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Vllado Shahpaski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentall estetika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Mitko Jankovski


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq 17
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7613 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Snezhana Bubevska


 • Adresa: Ilindenska 1
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7614 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 16:00

Пауза: Пон, Сре и Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Snezhana Markovska


 • Adresa: Zadarska 38
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7613 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ma , Enj nga 14:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj