One Hospital

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjeQasëse për persona të hendikepuar


  • Telefon 2: 044 344414
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

One Hospital, spitali i parë i të cilit ndodhet në rajonin perëndimor të Maqedonisë, ofron shërbime më të mira të shëndetit me personelin dhe pajisjet e provuara.One Hospital është një qendër e avancuar moderne që ofron shërbime gjithëpërfshirëse mjekësore, diagnostikim dhe trajtim.

One Hospital prezanton një koncept të ri të trajtimit mjekësor dhe diagnostikimit në Maqedoni, përfshirë kirurgjinë e përgjithshme, kirurgjinë plastike dhe rekonstruktive, stomatologjinë, ortopedinë dhe traumatologjinë, mjekësinë interne, endoskopinë, pediatrinë, mjekësinë e përgjithshme, reumatologjinë, repartin për kujdes intensiv, gjinekologjinë, urologjinë, laboratorin biokimik, stomatologjinë, neurologjinë, otolaringologjinë dhe shumë reparte tjera mjekësore

One Hospital është i pajisur me pajisjet më të fundit, të nevojshme për të diagnostikuar të gjitha llojet e sëmundjeve (MR/CT/PET), pajisjet dhe teknologjinë më efektive të kohës sonë, të përdorura në fushën e diagnostikimit me rreze X dhe onkologjisë për zbulimin e hershëm dhe gjurmimin e tumoreve, për përcaktimin e shtrirjes së përhapjes së tumorit, planifikimi i radioterapisë, vlerësimi i përgjigjes së trajtimit.

One Hospital është qendra e vetme private diagnostikuese me radiodiagnostikë të pajisur plotësisht, e cila përfshin një pajisje PET / CT. Qendra jonë diagnostikuese është e pajisur plotësisht (DEHA, laborator biokimik, mamografi, rreze dixhitale, CT, ultratinguj) dhe gjithashtu përfshin një IR 1.5T që lejon diagnostikimin e plotë.

Komoditeti, shërbimi dhe higjiena për pacientët tanë janë përparësia jonë kryesore dhe ne përpiqemi të ruajmë standardet më të larta në baza ditore.

Stafi në spitalin tonë është një arsye tjetër pse pacientët nuk na zgjedhin si institucion privat. Pacientët tanë kanë një staf të arsimuar shumë të gatshëm për të ofruar trajtimin më të mirë.

One Hospital është një spital i certifikuar me certifikim të cilësisë ISO 9001. ISO 9001 është një standard ndërkombëtar për sistemet e menaxhimit të cilësisë të lëshuar nga një organizatë ISO.
më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj