Neuromedika - Qendër

24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarVizita shtëpiake

  • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 62
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: после Љуц пред раскрсницата со Бихаќка

  • Telefon 2: 075 402000
  • Faksi: 02 3114023
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960861_74.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Neuromedika është poliklinika e parë private në R. e Maqedonisë, e cila punon me sukses prej 20 vitesh. Ajo u mundëson të gjithë pacientëve shërbim shëndetësor primar dhe sekondar. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme ajo kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve. Një theks i veçantë i punës së Neuromedikas është vendosur në shërbimin e plotë mjekësor 24 orësh, duke përfshirë vizitat shtëpiake nga ana e ekipit tonë mjekësor.


Aktiviteti ynë në fushën e shërbimeve –Poliklinike-dijagnostike gjendet në dy vendndodhje në Shkup(Qendër dhe Vllae), Qendër Poliklinike-dijagnostike në Manastir, Qendër Poliklinike-dijagnostike në Tetovë, Qendër Poliklinike-dijagnostike në Kumanovë, Qendër Poliklinike në Shtip, Qendër Dijagnostike në Kumanovë dhe Qendër Dijagnostike në Kukush-Greqi me ordinarë për mjekësi të përgjithshme dhe specialistike për të gjitha fushat.


Neuromedika ka më shumë se 100 të punësuar me arsimim të lartë të specializuar: mjekë specialist dhe subspecialistë nga fusha të ndryshme, mjekë të përgjithshëm, infermiere, ekip menaxhues dhe administratë plotësuese.

Mbrojtje primare shëndetësore

Mjekësia e punës

Shërbime specialistike

Diagnostikim me pajisje më kualitative dhe më bashkëkohore:

- Rezonanca magnetike – 1,5 tesla
- Tomografi kompjuterike – 64-slajs
- Mamografi dhe EKO e gjinjve
- Rëntgen-diagnostikim
- Diagnostikim ultratingujsh
- 4D Diagnostikim ultratingujsh
- EEG (elektroencelografi)
- EMG (elektrimiografi)
- EKG me 12 kanale
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj