Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone ondulimi
 • Sallone bukurie
 • Manikyr dhe pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kozmetikë - sallone në Tetovë

Angela


 • Adresa: 19 Nëntori 17
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beauty House/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beti Art Nails/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bronze Beauty Studio


 • Adresa: Andreja Stojanoviq 4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D&A Plus


 • Adresa: Ilindenska 229
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajmond Bjuti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daniella Beauty


 • Adresa: rr.160 3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit


 • Adresa: Jane Sandanski 48/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em Divajn


 • Adresa: Bllagoja Toska 90-a
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fenix beauty


 • Adresa: Bllagoja Toska 41-a/7
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Illina


 • Adresa: Boris Kidriç 41
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivana Bjuti Salon


 • Adresa: Marshal Tito 4
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivona


 • Adresa: Bane Stefanovski p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jenni S Nails/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K Bjuti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mejkap Marija


 • Adresa: f.Falisht
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon Lepote Katerina


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 59 lok.4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanja Sançis


 • Adresa: Koço Racin, f.Bërvenicë 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 13 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj