Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone ondulimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kozmetikë - sallone në Stip

Aleksandra


 • Adresa: Vanço Përke 121
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta Still


 • Adresa: Fronti i Sremit 18-3/7
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 12:00 deri më 18:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artdiva


 • Adresa: Vanço Përke p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bellissima-Sandra


 • Adresa: Boris Krajger 16 p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 21:00 • Sh nga 14:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dis Ani


 • Adresa: Vanço Përke p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 14-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Divajn


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 1
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hera slim


 • Adresa: Pançe Karagjozov 20
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karmen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kontesa


 • Adresa: Vanço Përke 125
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa Harmoni


 • Adresa: Kirili dhe Metodij
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stilisimo


 • Adresa: Vanço Përke 123 lok.16
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Stefani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 24 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 74 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 23 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj