Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone ondulimi
 • Sallone bukurie
 • Kozmetikë
 • Masazh - sallone
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kozmetikë - sallone në Prilep

Beleca-Derma Bela


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 47-a/2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bjuti Korner


 • Adresa: Prilepski Braniteli (Marksova) 29
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bjuti Petar


 • Adresa: Grigor Pлrliзev 31-1/1
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bjuti salon Shi


 • Adresa: Prilepski Braniteli (Marksova) 24
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elita


 • Adresa: 11 Tetori 46-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galla


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 33
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galla Bjuti


 • Adresa: Qendra e Biznesit lok.88
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiki


 • Adresa: Jane Sandanski 27
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lady Ti


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 22
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 12:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lilian


 • Adresa: Gjorgji Abaxhiev 28
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna Vibe


 • Adresa: Grigor Pлrliзev 31-1/1
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moderen Stil - Elena


 • Adresa: Cane Konjarec 54
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 16:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planet


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Relaks


 • Adresa: Kej 1 Maji 41
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00 • Sh - D nga 11:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rituall


 • Adresa: Filipi i Dyte, (Marshall Tito) f.Krivogashtan 56
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siluet SM


 • Adresa: Kej 1 Maji 53-g
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonja Estetik


 • Adresa: 11 Tetori p.n., lok.3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7551 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio B


 • Adresa: bul.Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Zh


 • Adresa: Brigada e 5-të e Prilepit 10
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7551 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xsenija


 • Adresa: Kiro Pajmakoski 16
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Повеќе од 90% од вкупната стоковна размена на земјава во 2022 година е реализирана од компании кои истовремено увезуваат и извезуваат, покажуваат дефинитивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj