Feroterm

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëDërgesë

  • Adresa: f.Bogovinë
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7472 км
  • Lokacioni: Индустриска зона

  • Telefon 2: 044 522988
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598518104_47.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

email: feroterm@t-home.mk

Feroterm është kompani që ofron pajisje për ngrohje, sisteme diellore dhe kolektorë

Feroterm disponon me hapësirën e vet të punës dhe dyqane, si dhe transport të lehtë për distribuim të mallit tek klientët. Për të gjitha prodhimet tona, ne kemi siguruar servis dhe pjesë këmbimi, gjithashtu ofrojmë dhe ndihmë gjatë projektimit dhe inxhinierisë së çdo lloj instalimi nga fusha e ngrohjes dhe klimatizimit. Misioni ynë është kënaqësia e vazhdueshme e investitorëve dhe klientëve/blerësve, duke u ofruar prodhime dhe shërbime në përputhje me standardet dhe cilësinë e kërkuar, nëpërmjet bashkëpunimit në fushën e tyre, që kontribuon në dobi të të gjitha palëve, me sigurimin e punës motivuese dhe kushte të përshtatshme për punën e të punësuarve të tij.


Partnerët me të cilët punojmë janë: CENTROMETAL, WAILLANT, HERTZ, GLOBAL, CALEFFI, GRUNDFOS, FERRO, ELBI, THERMOFLUX, ECOFLAM etj. Qëllimi i kompanisë tonë është që me brendet e lartpërmendura të sjellë ngrohtësi në shtëpinë tuaj.
më shumë
Retail Price - VAT Included:580.000 MKD

Топлинска пумпа Vaillant

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Vaillant Eloblock 18/24/28

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Радијатор Global Vox


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj