Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Energji elektrike - kompani për furnizim
 • Energji elektrike - shpërndarje
 • Telefona të rëndësishëm
 • Shërbime kujdestarie
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Energji elektrike - kompani për furnizim në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

EVN Maqedoni


 • Adresa: Llazar Liçenoski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

EVN Maqedoni është Kompani, veprimtaria kryesore e së cilës është shpërndarja dhe furnizimi me energji elektrike në Republikën e Maqedonisë. Në tregun e Maqedonisë, Kompania hyri në vitin 2006, si pjesë e Grupacionit EVN dhe për një kohë të shkurtër u transformua në një brend të fuqishëm e të etabluar. Objektiva kryesore e EVN Maqedoni është furnizimi i sigurt dhe kualitativ i përdoruesve të energjisë elektrike me çmime konkurrente.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

Direct Energy


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 35/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EDS - Energy delivery solutions


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EVN Home punkt pagese Aracinovo


 • Adresa: rr.1, f.Haraçinë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EVN Maqedonia Furnizimi//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1446121842_03.jpg?t=true&w=300&h=300

Ecp Tim


 • Adresa: Petre Piruze (Meksichka) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrodistribucija (EVN)


 • Adresa: Llazar Liçenoski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elnor


 • Adresa: Kërcin 3/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enerdzi Aktive


 • Adresa: Fronti Popullor 27-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gen-I


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 15-a/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grin Enerxhi treiding


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 15-a/1-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grupacioni Energjetiko Financiare


 • Adresa: Sheshi Maqedonia 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mist Enerxhi


 • Adresa: bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pan Intertrejd


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 4-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Res


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 30
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solarpro Holding


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 52/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

U Power


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 33-a-1/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj