Edno Mesto


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Lokacioni: Tri Biseri


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1692952400_81.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja
  Edno Mesto është një bistro që shërben kafe me biskota të thata, si në kafeteritë më të mira franceze në Champs-Élysées, birrë me snaks - si në birraritë bavareze, verë me tapas si në rrugicat e Gaudit në Barcelonë dhe ushqime të shëndetshme si në profilet që ndiqni në insta, por edhe më mirë. Edno Mesto ofron kënaqësi edhe për prindërit, derisa fëmijët tuaj merren me përmbajtje edukative.
  më shumë
  Foto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj