Kërko në regjion

    

 

Të nderuar,


Është kënaqësi t’Ju informoj që pesë biznes direktoriumet më gjithëpërfshirëse në Maqedoni, Bullgari, Greqi, Sërbi dhe Romani, muajin e kaluar ranë dakord për bashkëpunim që i ofron mundësi shfrytëzuesve nga këto shtete të kërkojnë furnizues dhe konsumatorë të produkteve dhe shërbimeve edhe në tregjet fqinje.


Me këtë i mundësojmë edhe bizneseve vendase të promovohen më lehtë dhe më lirë para klientëve potencial në regjion.


Baza e plotë e të dhënave për më shumë se 500, 000 kompani në Bullgari, Greqi, Sërbi dhe Romani tanimë është në dispozicion në http://zk.mk/dynamic/regional, ndërsa të dhënat për kompanitë Maqedonase shfrytëzuesit nga jashtë mund t’i marrin në:

 


Libri i Artë është biznes direktorium lider në Maqedoni e zgjedhur për Superbrand për Maqedoni për vitin 2009. www.zk.com.mk është njëra nga 40 veb faqet më të vizituara lokale në Maqedoni dhe është qasëse në gjuhën Maqedonase, Shqipe dhe Angeleze.


Me respekt,
Vlladimir Vecovski
Drejtor Gjeneral

 

 

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 47 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 17 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 26 | | | веќе видена

Одлична дивиденда ќе добијат акционерите на РЖ Техничка контрола. Компанијата која се занимава со физичко-хемиски и металуршки испитувања од областа на ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj