Sharm  • Faksi: 02 2700793
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00
    Sh nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


20%save
Retail Price - VAT Included:2.300 MKD1.840 MKD

Stimulative Detoxification

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Anti-Aging Treatments

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Treatment of skin stains

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peeling and body care

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fat Melting Treatment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Permanent removal of hair on face

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SPA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cold waxing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hygienic pedicure / manicures


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 22 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Силните институции се предуслов за силни економии и правични општества. Највредниот ресурс на институциите е човечкиот капитал, оттаму инвестициите и ...
сите 17 | | | веќе видена

Еврото може да ја изгуби својата привлечност како глобална резервна валута на сметка на доларот и јапонскиот јен, како и кинескиот јуан. Уделот на единствената ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj