Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Butiqe
 • Butiqe për femra
 • Butiqe për meshkuj
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Butiqe në Ohër

Anel


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blood Orange


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DS Harmoni


 • Adresa: Nikolla Karev 2-b
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diva


 • Adresa: 7 Nëntori 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolores Dario/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzej vi fesn


 • Adresa: Dimitar Vllahov 20-A
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elegant


 • Adresa: Goce Dellçev 21
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Jeans


 • Adresa: Goce Dellçev 37
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gamze


 • Adresa: Sv.Kliment Ohridski 19
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Junik shop


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 139
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Katina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kons


 • Adresa: Klimentov Univerzitet 24
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kull


 • Adresa: QT Amam
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lc Waikiki


 • Adresa: bul.Turistiçka 7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lea


 • Adresa: 7 Nëntori 5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Пауза: Нед 14-18ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logo


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 21:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

Kategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Look


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Modateks


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 11-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ModestoKategoritë:

butiqe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O2x Ekstrim


 • Adresa: Goce Dellçev 24
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Повеќе од 90% од вкупната стоковна размена на земјава во 2022 година е реализирана од компании кои истовремено увезуваат и извезуваат, покажуваат дефинитивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj