Biro Proekt

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vasil Gjorgov 21 hyrja 2 lok.8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Kapistec

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652096254_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Биро Проект
Biro proekt është kompani e specializuar e cila ofron shërbime nga lëmia e projektimit, marketingut, hortikulturës si dhe vlerësim nga lëmia e pasurisë së patundëshme:

Punojmë të gjitha fazat në procesin e projektimit:

- Arkitekturë
- Ujësjellës dhe kanalizim
- Statikë (me sizmikë)
- Instalacione elektroteknike
- Instalacione temoteknike
- Trafik
- Mbrojtje kundër zjarrit
- Mbrojtje dhe siguri gjatë punës
- Dhe projekte tjera dhe elaborate në varshmëri me punën e dedikuar

Licenca A dhe B për projektim të ndërtimeve nga kategoria e pare dhe e dytë
A dhe B autorizim i projektimeve për projektim, revizin dhe mbikqyrje

Marketing

- Dizajn grafik
- Brend bilding
- Organizim i ndodhive
- Mardhënie me publikun

Hortikulturë

Dizjan dhe realizim i rregullimit hortikulturorë të hapësirave tuaja, oborreve, parqeve dhe lloje tjera të sipërfaqeve private dhe publike (kryqëzimeve, bulevareve, zonave të këmbësorëve, etj.), si dhe shërbime konsultative.

Vlerësim i pronës së patundëshme

Të autorizuar për vlerësim të vlerës tregtare të patundshmërive: shtëpi dhe ndërtesa për banim, objekte afariste dhe hapësira afariste, ndërtesa dhe hapësira administruese, ndërtesa dhe banesa për pushim dhe rekreacion dhe objekte tjera si dhe tokë për ndërtim, tokë bujqësore, male dhe kullosa.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj