AMSM Stacioni për kontroll teknik të automjeteve

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар, кај Млин Балкан

  • Faksi: 02 3181119
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1616145526_27.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

АМСМ Станица за технички преглед
Besoi më të mirëve!

Më shumë se 70.000 automjete në vit shërbehen në tre stacionet për kontrollë teknike dhe regjistrim në AMSM, e lokalizuar në Shkup (Qendrër dhe Çair) dhe në Veles.

95% prej tyre janë automjete klientë lojal dhe shumëvjeçar të AMSM, të cilët njohin shërbimin cilësorë dhe profesionalizmin e AMSM stacioneve për kontrollë teknike.

Në AMSM Stacionet për kontrollë teknike keni në dispozicion:

• Kontrollë teknike e rregullt,
• Kontrollë teknike preventive
• Dhënie të dokumenteve ndërkombëtare

* AMSM anëtarët fitojnë 10% zbritje të kontrollit teknik
* Për AMSM anëtarët kontrolli teknik preventiv është falas
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj