Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci për patundshmëri
 • Patundshmëri - tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Inxhinieri
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Konsallting
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Vlerësues
 • Rent A Car Agjenci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Agjenci për patundshmëri në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Mi-Va


 • Adresa: bul.Koço Racin 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Krijimi mirë i realizuar dhe cilësia e lartë europiane bëhet rekomandim për klientët e ri.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538389869_95.jpg?t=true&w=300&h=300

Abc Dom


 • Adresa: Vallandovska 2-2/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adora Inxhiniering


 • Adresa: Orce Nikollov 182-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amari


 • Adresa: Risto Shishkov (Dimitrije Tucoviq) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

American Construction


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 40-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhitop ag


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 1/4, mezanin lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astoria


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 65-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atllas patundshmëri


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 37 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 17:00 • Pr nga 09:00 deri më 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aukciska kuka Biser Mak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auris


 • Adresa: Kole Nedellkovski 50/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ava Dom


 • Adresa: Ivan Kozarov 43 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bastion Real Estate


 • Adresa: Debarca 57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belona Reks


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 36-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:30 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu Haus


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravura


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 20/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bukefall As/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CBS International


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 15-a-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Partner/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City life


 • Adresa: Millan Markoviq 46
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-Magens/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darma doma


 • Adresa: Ljubljanska 16-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Американската и британската берза денеска се затворени поради неработни денови, а на пазарите истовремено е забележан пораст на цените на нафтата, златото и ...
сите 40 | | | веќе видена

Романија ги покачи најниските плати за 10 проценти. Романскиот премиер Марсел Чолаку најави зголемување во две транши – од 1 јуни и од 1 септември, пренесува ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj