Зорбас


  • Адреса: Шефки Сали 1-а
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7541 км
  • Локација: пред Уред (Брза Помош)

  • Факс: 043 232002
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00
    Саб од 09:30 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Расте интересот и барањата за промена на броилата. Граѓаните очекуваат фотоволтаиците на покривите на нивните домови магично да им го решат проблемот со ...
сите 32 | | | веќе видена

Кинескиот извоз на автомобили достигна нов месечен рекорд во јули, покажуваат најновите индустриски податоци на Кина. Автомобилските компании во земјата ...
сите 67 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи