Жито Центар


  • Адреса: 2-ра Македонска Бригада б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Чаир патот за Бутел над Тедико

  • Телефон 2: 02 2643933
  • Факс: 02 2643933
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб - Нед од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Холандија ќе покрене истражување чија цел ќе биде да се најде механизам за намалување на разликите во цените на основните намирници во ЕУ и да се обезбеди ...
сите 10 | | | веќе видена

Понудата на грчкиот конзорциум што ќе го гради ХЕЦ „Чебрен“, изнесува 1.320 милиони евра за еден мегават произведена електрична енергија. За споредба, во 2003 ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи