Зеро


  • Адреса: лок.Гарнизон
  • Место: Куманово

  • Телефон 2: 031 432278
  • Факс: 031 432279
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи