Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Струмица

Академија Пандев


 • Адреса: Народен Фронт 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1317 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еврохаб агенда


 • Адреса: Мајка Тереза 7-3/17
 • Место: Струмица

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за обнова и развој на с.Смоларе


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица


 • Адреса: Маршал Тито 180
 • Место: Струмица

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Империа Фешн Принц


 • Адреса: Боро Џони 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1317 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медија инфонет


 • Адреса: Младинска 203/10
 • Место: Струмица

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мото клуб МБВ


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 30
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планетум еколошко друштво Струмица


 • Адреса: 22-ри Декември б.б.
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Транзен


 • Адреса: бул.Маршал Тито 14-3/2
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: < 1 минутa Претседателот на Ел Салвадор, Најб Букеле, објави дека неговата земја го искористила намалувањето на вредноста на криптовалутата од ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Македонија ќе добие соларен парк, кој ќе биде еден од најголемите во Европа со капацитет за производство на електрична енергија од ...
сите 49 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Нашиот пристап не е кои се проблемите, туку, кои се успешните приказни, кои се факторите и кои се најдобрите практики за успех, за ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи