Захариев


 • Адреса: Сава Михајлов 2/17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1051 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Мото-кран


  • Адреса: Хо Ши Мин 67-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1046 км

  Изнајмување дигалки, Услуги со авто дигалки, Кранови

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387442779_06.jpg?t=true&w=300&h=300

  Елја градба


  • Адреса: бул.Гоце Делчев, ДТЦ Мавровка 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км

  Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576743726_16.png?t=true&w=300&h=300

  Ноче


  • Адреса: Љубљанска 6/100
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1046 км

  Нашата компанија се занимава со услуги низ цела Македонија, со автодигалки и виљушкари, дигање, транспорт и ракување со секаков вид на товар. Се занимаваме професионално и со изнјамување на монтажно скеле и самоодни подвижни платформи и вршиме посебни изведби во областа на нискоградба.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613400325_1.jpg?t=true&w=300&h=300

  Интек Глобал Солутионс


  • Место: Скопје

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634820962_01.gif?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи