Вулко Прилеп

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 428
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: раскрсница кај Солидност

  • Телефон 2: 080 088526
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504778804_06.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Првиот Vulco во Македонија! Сертифициран Европски сервис под франшиза на Goodyear.
Овластен застапник на сите гуми од Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica, Sava и Kelly за Македонија.
Голем избор на Авто Делови за сите возила.
Поволни плаќања до 12 рати месечни рати:
- Со кредитни картички од Halkbank или Стопанска банка.
- Или Инстант Кредит со лична карта преку Halkbank.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи