Европа Гуми

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: пред Лук Оил, поранешен сервис на Мазда

  • Телефон 2: 02 3217913
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во нашиот сервисен центар можете да ги најдете производите од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON, сите произведени во фабриките на BRIDGESTONE низ Европа или Јапонија. Високо квалитените пневматици на VREDESTEIN произведени само во Холандија, а дизајнирани од италијанската дизајнерска куќа Giugiaro Design, како и пневматици од останатите водечки производители.

Покрај пневматиците во нашиот салон можете да најдете Алуминиумски фелни од италијанскиот производител MAK и TSW, акумулатори, моторни масла и филтри, како и да добиете брз сервис за вашето патничко возило, проверка и промена на системот за сопирање и подмачкување, геометрија на преден и заден трап.

Во состав на продажниот објект се наоѓа и сервис во кој се изведуваат низа потребни операции поврзани со пневматиците:
• Монтирање и демонтирање на гуми
• Балансирање на гуми
• Машинско исправање на фелни
• Пумпање на пневматиците со АЗОТ

Освен наведените брендови на гуми, по потреба може да Ви обезбедиме било кои што на Вас ќе ви затребаат.
Дозволете нашиот стручен тим да се погрижи за вас.
повеќе
32%заштеда
Цена со ДДВ:5.415 ден.3.682 ден.

Зимски гуми Bridgestone Blizzak LM0 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:8.330 ден.5.831 ден.

Зимски гуми Bridgestone Blizzak LM0 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:5.245 ден.3.672 ден.

Зимски гуми VREDESTEIN SNOWTRAC 5 1 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.890 ден.2.723 ден.

Зимски гуми Firestone WH3 175/65R 1 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.760 ден.2.632 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 195/65R 1 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.3.150 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 205/55R 1 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.3.150 ден.

Зимски гуми FIRESTONE WH3 195/65R15 ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.220 ден.2.254 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 175/65R 1 ...

26%заштеда
Цена со ДДВ:3.150 ден.2.331 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 155/70R 1 ...

26%заштеда
Цена со ДДВ:5.150 ден.3.811 ден.

Зимски гуми APOLO ALNAC 4G WINTER 2 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи