ВТ компани


  • Адреса: Коста Веселинов 5/1 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: 2 кула карши Алумина


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи