Влае


  • Адреса: Франц Прешерн 38
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: кај општина Карпош

  • Телефон 2: 075 457202
  • Факс: xxx 2043735
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи