Визус

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Македонија 27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1049 км

 • Телефон 2: 02 3233340
 • Факс: 02 3226631
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
  Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
20%заштеда
Цена со ДДВ:5.000 ден.4.000 ден.

Очила RALPH LAUREN

20%заштеда
Цена со ДДВ:4.800 ден.3.840 ден.

Очила RALPH LAUREN

20%заштеда
Цена со ДДВ:4.800 ден.3.840 ден.

Очила RALPH LAUREN

20%заштеда
Цена со ДДВ:8.600 ден.6.880 ден.

Очила ANA HICKMANN

20%заштеда
Цена со ДДВ:8.900 ден.7.120 ден.

Очила ANA HICKMANN

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.900 ден.5.520 ден.

Очила ANA HICKMANN

20%заштеда
Цена со ДДВ:20.700 ден.16.560 ден.

Очила за сонце MONTBLANC

20%заштеда
Цена со ДДВ:19.900 ден.15.920 ден.

Очила за сонце MONTBLANC

20%заштеда
Цена со ДДВ:19.900 ден.15.920 ден.

Очила за сонце MONTBLANC

20%заштеда
Цена со ДДВ:17.900 ден.14.320 ден.

Очила за сонце VALENTINO

20%заштеда
Цена со ДДВ:17.900 ден.14.320 ден.

Очила за сонце VALENTINO

20%заштеда
Цена со ДДВ:16.300 ден.13.040 ден.

Очила за сонце VALENTINO

20%заштеда
Цена со ДДВ:19.900 ден.15.920 ден.

Очила за сонце CHLOE

20%заштеда
Цена со ДДВ:18.500 ден.14.800 ден.

Очила за сонце CHLOE

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.100 ден.2.790 ден.

Контактни леќи PURE VISION

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.900 ден.1.710 ден.

Контактни леќи AIR OPTIX


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Визиа - Центар за очи


 • Адреса: Никола Парапунов 27/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1046 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Визиа е првата приватна хируршка очна клиника во Македонија, основана во Февруари 2002 година. Од појавувањето на Визиа се сменија стандардите во очната хирургија во Македонија во полза на пациентите.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b95f527807b66259886027be5f425f79.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Геталдус дирекција


 • Адреса: Македонија 56
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Традицијата продожува од 1959 година па се до денес ланецот оптики Геталдус е лидерот во нашата земја од областа на оптиката.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448529282_54.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

МедикаС


 • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Поликлиника МедикаС нуди разни видови на услуги од областа на Медицината на трудот, Систематски прегледи, Офталмологија, ОРЛ, Невропсихијатрија, Интерна медицина, Биохемиска лабораторија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Офталмос


 • Адреса: 8-ма Ударна бригада 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Целосна нега до јасен поглед.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669983277_27.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Слика од локација
Мапа

Државата не смее да му се меша на бизнисот, односно секој мора да се занимава со своето, соодветно на функцијата што ја извршува. А, сите треба да се обединат ...
сите 26 | | | веќе видена

Компанијата за производство на масло за јадење, „Кристал“ од Велес, продава голем дел од својот недвижен имот, и тоа во повеќе градови, а меѓу нив и многу ...
сите 21 | | | веќе видена

Државата, односно Владата, му префрла 3,3 милиони евра на новоформираното претпријатие НОМАГАС, со цел тоа да има пари да ја плати експропријацијата, но и сите ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи