ВИТ


  • Адреса: Гоце Делчев 34
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈1104 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи