Винклер


 • Адреса: Рудо 33-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Локација: до пунктот на Комунилец


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи