Вила Дионис

ПаркингДостапен интернетРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаБазен

  • Адреса: нас.Лагадин
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7518 км

  • Телефон 2: 070 352878
  • Факс: 046 285535
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Вила Дионис се наоѓа во елитната туристичка населба Лагадин, на 7км од Охрид.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби, студија (2+2) и апратмани, опремени со кабловска ТВ, мини бар, wi-fi интернет, клима, сопствено купатило и тераса со поглед на езерото и околните планини. Вилата има отворен базен со џакузи, сопствена плажа со лежалки веднаш до езерото, паркинг простор, две сидришта за чамци и глисери. Во склоп на вилата работи пица ресторанот Дионис, кој нуди разноразни специјалитети од националната и интернационалната кујна.

Сместена помеѓу самиот брег на Охридското Езеро и планината Галчица, Вила Дионис е идеално место за одмор, каде што на гостите, покрај прекрасната плажа им се достапни и водни спортови, планинарење, возење со велосипед.

Вила Дионис е одлично место за забава, фамилијарен одмор, помали симпозиуми и семинари.
Повелете, посетете не.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи