Вештак


  • Адреса: Живко Фирфов 15
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7540 км
  • Локација: кај Жито Ване

  • Телефон 2: 072 226679
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 81 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи