Венц ЕС


  • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) 77
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈1098 км
  • Локација: Во близина на автобуската
Дејности:

чевлари


  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 15:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
сите 62 | | | веќе видена

И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
сите 15 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски најави дека Владата наскоро ќе излезе со нов пакет антикризни мерки, насочени кон најранливите категории на граѓани. -Ние задутре ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи