Веб принт


  • Адреса: Скупи 10-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630392382_65.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

VEB Print постои повеќе од 30 години на македонскиот пазар. Во текот на сите овие години VEB Print е препознатлив со услуги со висок квалитет за кои е заслужен нашиот стручен кадар, како и нашата стратегија за континуирано модернизирање на нашата опрема.

Уште од раните почетоци се фокусиравме стриктно на офсет печат, но благодарение на нашиот квалитет и конкурентност на сѐ поконкурентниот пазар, во VEB Print ги збогативме услугите со посебна посветеност на изработка на пакетна амбалажа, покрај другите продукти кои ги нудиме: брошури, книги, папки, календари, и слични производи.

Низ годините нѐ води едно мото – да обезбедиме брзо и квалитетно решение за остварување на визијата за продуктите на нашите клиенти.

Нашето седиште е во индустриската зона Злокуќани во Скопје, Македонија.

Би ни било чест да оствариме соработка и да учествуваме во остварувањето на вашите цели.

Услуги кои ги нуди VebPrint

Визит Карти
Изработка на секаков вид визит карти со офсет печат и финиш по ваша желба.

Пакувања и Амбалажи
Изработка на пакувања и амбалажи со ваш или наш дизајн.

Постери
Изработка на постери со ваша или наша припрема.

Маркетинг и Рекламен материјал
Изработка на секаков вид на маркетинг и рекламен материјал со офсет печат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи